«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 

0 02 05 7b4 150524 01

 

Купити квиток

Благодійний концерт "Україну славимо в піснях"

Кожен з нас любить Україну та робить усе можливе для нашої перемоги. Благодійний концерт “Україну славимо в піснях” дозволить вам відчути всю ту любов, яку ми плекаємо у своїх серцях. У світі немає нічого милозвучнішого за українську пісню. Приходьте на концерт у “Жовтневий палац” та вкотре переконайтесь в цьому особисто. Слава Україні!

Благодійний концерт “Україну славимо в піснях”

В концерті беруть участь народні, заслужені артисти України та лауреати міжнародних конкурсів. Також на сцені виступатимуть капела ім. Л. Ревуцького та Академічний ансамбль пісні і танцю ДПСУ.  Ведуча - Віра Бондарчук. 

Благодійна організація «Наш Дім» та ПФ «Милосердя» спільно з іншими організаціями 27 травня 2024 р. проводять благодійний концерт в МЦКМ (Жовтневий палац). В концерті беруть участь народні, заслужені артисти України та творчі колективи, капела ім. Л. Ревуцького, Академічний ансамбль пісні і танцю ДПСУ.

Кошти від концерту будуть спрямовані на закупівлю продуктів з лікарськими властивостями для реабілітації поранених бійців ЗСУ, які лікуються в шпиталі міста Києва, вул. Ліпська, 11.

З повагою, організатори концерту.

Початок – о 18.00