«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 Оновлена версія сайту працює у тестовому режимі 

337118967 3403914709877677 170523

Купити квиток

Ансамбль «Virsky» запрошує на великий весняний концерт у Києві

Академічний ансамбль танцю ім. П. Вірського, який відомий не тільки в Україні, а й далеко за межами рідної країни, виступить на сцені Жовтневого Палацу у Києві 17 травня. Це буде концерт на честь весни та життя.

Ми запрошуємо вас подивитися на гордість нації, на дивовижну хореографію артистів ансамблю, які з початку війни боронять країну на культурному фронті – говорять про Україну світу, про нашу боротьбу та збирають кошти на підтримку Збройних Сил України.

Відвідати «Великий весняний концерт» ансамблю ім. П. Вірського потрібно кожному, і дітям, і дорослим, бо в їх танку українська міць. Танцювальний колектив познайомить зі старовинними та сучасними танцями різних регіонів України. Тож купуйте квитки й обов'язково приходьте! 

Більше подій Жовтневого Палацу є на афіші сайту «Kontramarka».  

Від минулого до сучасного 

Ансамбль «Virsky» був заснований ще у 1937 році. Головна мета танцювального колективу за тих часів та сьогодні – пошук, збирання, вивчення українських традицій та створення на їх основі дивовижних хореографічних мініатюр.

Творчість ансамблю відома на весь світ. Вони виступали у США, Кореї, Китаї, Англії, Канаді та в багатьох інших країнах. Скрізь їх вшановували гучними оплесками. Та тепер Києв матиме можливість вітати колектив «Virsky» на сцені Жовтневого Палацу. Тож зустрінемося на концерті вже дуже скоро!

Початок – о 18.00

Купити квиток