«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 

zvern 180423 09

Купити квиток

Гурт «Скрябін & Юрко Юркеш Юрченко» запрошує на концерт «Вечір пам’яті Кузьми» у Києві

Відомий всім Андрій Кузьменко, як Кузьма Скрябін, за життя став іконою українського року. Та не дивлячись на те, що співака немає вже 8 років, пісні його досі живуть, їх співають й переспівають. Тому тих, хто ще пам’ятає творчість Кузьми, ми запрошуємо 24 квітня на концерт «Вечір пам’яті Кузьми», який влаштовує гурт «Скрябін» у Жовтневого Палаці.

Знайомі мелодії, пісні веселі та сумні, легкі та з глибокими сенсами – всі їх ви почуєте й заспіваєте. Вже готові здійснити цю маленьку  подорож у світ творчості відомого українського музиканта? Тоді лише залишилось купити квитки на подію, і це можна зробити просто зараз.

Про «Вечір пам’яті Кузьми»

Протягом 20 років гурт «Скрябін» об’єднувала мета творити українську пісню та якісну музику. Андрій Кузьменко займав вагоме місце не лише у розвитку сучасної музики, а й у розвитку української літератури та культури, мав активну громадську позицію.  

У «Вечір пам’яті Кузьми» завдяки гурту «Скрябін» ви ще раз зможете згадати старі пісні, безсмертні хіти Кузьми.  Співати будемо «Мамо», «Люди, як кораблі», а ще багато інших синглів. Тож приходьте та насолоджуйтесь  піснями. 

Початок – о 18.00

Купити квиток