«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 

350623222 201123 04

Купити квиток

Прем'єра сучасного балету “Вій”

Від постановника Раду Поклітару та Kyiv Modern Ballet. Вистава поставлена за мотивами відомого твору Миколи Гоголя. Проте, як завжди, Раду  Поклітару залишив місце власній інтерпретації. До вашої уваги філософська притча про силу духу, випробування людської душі, про силу віри і зневіру. Головний герой - той самий Фома Брут. Але його внутрішні демони ще більш страшні, аніж нечиста сила навколо. І подолати їх часом буває ще складніше.

Балет Раду Поклітару

Як бути, коли не  можеш відрізнити реальне життя від сну? Де знайти віру у свої можливості і як розпізнати справжнє зло у подобі невинного і прекрасного створіння? І чи існує Вій насправді? А може це наше власне жахіття, навіяне страхами підсвідомості? А якщо так, чи можна подолати самого себе?

На вас чекають  неймовірні декорації, яскраві костюми і візуальні ЗD-спецефекти, які вперше будуть використані у постановці Раду Поклітару. Усі герої збережуть свої імена. Проте сюжет Гоголя буде поданий у інтерпретації постановника, що надасть балету ще більшої глибини і сенсів.

Щоб потрапити на балет Раду Поклітару “Вій” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ще більше вистав шукайте у нашій афіші Києва.

Де побачити сучасний балет в Києві? На постановці Раду Поклітару “Вій”!

  1. Прем'єрна вистава визнаного майстра
  2. Містична історія
  3. Авторське прочитання сюжету

Початок – о 18.00

Топ-новина

Останні новини