«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 

350623222 201123 03
 

Купити квиток

 

ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ У КИЄВІ - ВАСИЛЬ ПОПАДЮК & PAPA DUKE BAND

Особливий концерт – на сцені МЦКМ зіграє легендарний скрипаль-віртуоз Василь Попадюк! Це стане найяскравішим концертом цієї зими. Заряд енергії, магічне звучання скрипки й грандіозна атмосфера від всесвітньо відомого музиканта. Не пропустіть можливості почути самому і дати послухати наживо своїм дітям справжню українську легенду! Ці спогади залишаться з вами назавжди. Музика Василя Попадюка не тільки вишукана і віртуозна, але й торкається найпотаємніших струн душі, наповнює радістю і світлою енергетикою. Його концерт в Києві - це можливість зануритися в світ геніальної всепоглинаючої музики і навчити дітей вишуканому смаку. 

В Іспанії Василя Попадюка називають «живим нервом», «маестро-скрипкою», в Америці «золотою скрипкою», а в Канаді «сучасним Паганіні». Ним захоплюється і пишається весь світ. В ювілейному альбомі вокаліста «Deep Purple» Ієна Гіллана також грає скрипка Попадюка! Талант музиканта обʼєднує поціновувачів world music, latino, gypsy і джазу з усіх континентів.

Василь грає на 15 музичних інструментах, а критики у багатьох країнах називають його геніальним музикантом. Підтвердженням є десятки перемог у конкурсах, серед яких - друге місце у шоу «Велика музична канадська мрія». Для прикладу, у конкурсі брали участь 15 тисяч конкурсантів. Василь Попадюк народився у Львові, виріс у Києві, але потім став світовою зіркою. Він дає 200 аншлагових концертів на рік на всіх континентах, та презентує українську культуру на світовому рівні, щоб в кожній країні, в кожному куточку, дізналися про українські традиції, почули українську музику. Від початку повномасштабної війни, розв’язаної росією проти України, музикант використовує кожну можливість, щоб привернути увагу світового суспільства до України, підтримати земляків і зібрати кошти на допомогу їм.

Музика Василя Попадюка торкнеться вашого серця, залишить по собі море емоцій та захоплення! Не пропустіть! До зустрічі!

Де: Жовтневий Палац, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Коли: 01 грудня, 18:00.

Захід передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!

На нижньому поверсі Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено! Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після її закінчення (але не пізніше 20:30).

Слава Україні!

Початок – о 18.00

 

Топ-новина

Останні новини