«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 

изображение viber 27032323 45

Купити квиток

Петро Чорний із програмою "На долонях степу" в Києві 

 

На сцені Жовтневого палацу в Києві 8 квітня відбудеться концерт Петра Чорного на підтримку ЗСУ. Відомий композитор, артист і співак пропонує прийти й насолодитися його новою програмою "На долонях степу", що вже лунала в стінах палацу і справила позитивне враження на слухачів. 

Що на вас чекає? Крім виступу самого Петра Чорного, на захід запрошені спеціальні гості, які насичуватимуть програму своїми емоціями, енергією, голосом. Ви зустрінете Анастасію Лапіну, гурт Black and soul, а також "Циганські наспіви" ім. Миколи Федоренкова.

Експресія циганської культури та музики 

Петро Чорний - заслужений артист України, а ще він музикант і композитор. Популярність публіки він завоював на початку 00-х років, хоча сольна його кар'єра почалася значно раніше. Сьогодні пісні співака, пронизані циганським колоритом, лунають на вустах багатьох українців, що дає останньому мотивацію створювати нове і прекрасне. 

Відвідати концерт "На долонях степу" - це зануритися у світ живої музики, циганської культури, переживань і можливість просто відчути себе вільним. 

Початок – о 18.00

Купити квиток

 

Топ-новина

Останні новини