«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 Оновлена версія сайту працює у тестовому режимі 

300008812 5356912004426873 230323

Купити квиток

Літературна провокація Леся Подерв'янського в Києві

Рік потрібно починати саме так, як ви його хочете провести. Тож якщо ваша свідомість каже, що 2023 рік вимагає гумору та гострого слова, тоді вам варто відвідати концерт Леся Подерв'янського 5 квітня в Жовтневому палаці.

Його виступ сповнений не лише гумору та гострого слова, а й філософських роздумів, де автор розкриває перед глядачем проблеми сьогодення, абсурдність життя... На творчість Леся Подерв'янського вплинула і розв'язана росією проти України війна. У своїх п'єсах та оповіданнях автор неодноразово повертається до цієї теми, адресуючи в них росіянам не завуальоване послання про їхній "сцикливий нацизм".

Кому варто відвідати виступ? Якщо ви любите творчість Леся Подерв'янського, тоді вам точно не можна пропускати цю подію, потрібно купити квиток і вирушити до концертної зали.

 

Увага, нове!!! "Класичні п'єси та новітні оповідання"

Саме так представлена нова програма Леся Подерв'янського, а це значить, що крім відомих п'єс (наприклад, "Нірвана", "Кацапи", "Гамлет"), автор підготував для своїх слухачів дещо особливе.

Ми не знаємо що це буде, але повністю впевнені, це буде феєрично, смішно і безумовно в стилі Леся Подерв'янського. Приготуйтеся до того, що ви будете дивуватися, а ще лити сльози від сміху.

 

Початок – о 18.00

Купити квиток

Топ-новина

Останні новини