«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 

profspilka 020323 01

Купити квитки

Дитяча вистава "Холодне серце-2" у Києві

Подаруйте своїм дітям незабутні відчуття — відвідайте разом з ними Жовтневий Палац, а саме 18 березня прем'єру вистави "Холодне серце-2". Тут дітлахи зможуть зустрітися з улюбленими героями мультика — Анною та Ельзою, Крістофом та Свеном, Олафом і Хелен. 

Вони, як завжди, стануть героями неймовірних пригод, де добро та дружба обов'язково переможуть. Діти будуть у захваті! Тож купуйте квитки та не пропустіть цю яскраву подію. 

Більше відомостей про події театрів у Києві ви можете подивитися на сайті "Kontramarka" на афіші. 

Очікувана зустріч з героями "Холодне серце-2" 

На сцені Жовтневого Палацу ця дитяча вистава, як і всі інші, буде виконуватися найкращими артистами. За допомогою їх акторської гри вам здасться, що ви є частиною Чарівного Лісу чи країни Нортундри. Цьому сприятимуть також дивовижні костюми, 3D-мапінг та сучасні технології. 

Якими будуть пригоди? Повірте, що такого ви ще не бачили. Ця вистава "Холодне серце-2" є авторською версією, а отже, вона унікальна. Жовтневий Палац поки що є єдиним місцем, де проходить ця дитяча театральна подія. 

Приходьте, дорослі та діти! Вам буде весело, іноді лячно, але ж ви знаєте, що Ельза та Анна з друзями переможуть. До зустрічі! 

Початок – об 11.00

Купити квитки

Топ-новина

Останні новини