«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 Оновлена версія сайту працює у тестовому режимі 

19052222 12 130223 09 87

Купити квиток

Вечір музики Євгена Доги

 

«У зв‘язку із надзвичайно складною енергетичною ситуацією в Україні концерт "Вечір музики Євгена Доги" перенесено на 17.03.2023р. Усі раніше придбані квитки залишаються дійсними на нову дату.»

З початком повномасштабного вторгнення народ Молдови одним з перших підтримав Україну в боротьбі за власну незалежність. «Кажуть, коли говорять гармати, музи мовчать. Але музика Євгена Доги здатна заглушити зброю. Мир буде з усіма нами!» - президент Молдови Мая Санду.

Вечір музики Євгена Доги у Києві – це сміливий крок на підтримку народу України.

«Я намагаюсь нести світлу музику. Звісно, вона не переборе піки та рапіри, але хоч краплину сердечного, душевного вносити повинна. Мистецтво має нести добро.

Немає чужого болю і ми повинні бути єдині» - композитор Євген Дога.

Євген Дога написав музику до більш ніж 200 кінострічок, зокрема "Королева Марго", "Анна Павлова", "Табір йде в небо", "Марія, Мірабела", "Портрет дружини художника", "Самотнім надається гуртожиток", "Мерседес втікає від погоні" та багато інших.

Світову велич композитору приніс вальс, написаний до кінострічки "Мій ніжний і ласкавий звір", який ЮНЕСКО визнано найвидатнішим твором ХХ сторіччя. В Кишиневі його іменем прижиттєво названі вулиця та музична школа.

Ведуча вечора - народна артистка України Лариса Руснак.

Початок – о 18.00

Купити квиток

 

Топ-новина

Останні новини