«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 

P1010285 01022023 75

Купити квитки

Степан Гіга з концертною програмою «Золоті Хіти» тепер у Києві

Нещодавно український співак та народний артист Степан Гіга разом зі своєю творчою командою гастролював Європою, презентуючи нову програму «Золоті Хіти» та співав задля Перемоги. Тепер 28 лютого шанувальникам Києва потрібно приготуватися, бо саме в цей день співак виступить у Жовтневому Палаці.

Цей концерт – це можливість ще раз доторкнутися до творчості митця, заспівати разом з ним ті пісні, які співає декілька поколінь. «Біла вуаль», «Пробач», «Остання ніч» та багато інших треків лунатимуть зі сцени театру.

Ласкаво запрошуємо вже зараз придбати квитки, щоб точно не пропустити подію. А для тих, хто хоче урізноманітнити своє життя, пропонуємо подивитися й інші заходи Жовтневого Палацу.

Що пропонує вам програма «Золоті хіти»

З судячи з назви, зрозуміло, що співак планує виконати ті треки, що запам’яталися й полюбилися найбільше. Але це ще зовсім не все – вас здивує різноманіття програми.

Крім голосу Степана Гіги та гурту «Друзі мої» ви почуєте талановитих нащадків – STEVE G (Степан Гіга-молодший) та Квітослава Гіга. В їх репертуарі також багато чудових українських пісень й ви їх неодмінно послухаєте.

Разом з ними на сцені виступить Гриць Драпак, артист розмовного жанру. Саме він подарує вам дотепні жарти.

Приходьте, буде дуже весело та по-сімейному затишно!

Початок – о 18.00

Купити квитки

Топ-новина

Останні новини