«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 Оновлена версія сайту працює у тестовому режимі 

P1010246 010223

Купити квитки

«СКАЙ» та симфонічний оркестр повертаються у Київ

Ви ще, мабуть, пам’ятаєте, який відгук мав останній концерт гурту «СКАЙ» у Києві? Якщо так, то не здивуєтесь, що у Жовтневому Палаці Олег Собчук знову заспіває свої пісні у супроводі симфонічного оркестру. Хоча тепер це буде зовсім інша програма, удосконалена та довершена.

Ми запрошуємо вас та ваших друзів, близький завітати на концерт дружньою компанією, щоб послухати синтез року та класичної музики, щоб увібрати в себе неймовірну енергетику, яка мотивує, дає віру та надію. Просто купуйте квитки й робіть це на сайті «Kontramarka» - зручно, швидко, безпечно. І не забудьте подивитися більше концертів у Києві на нашому сайті.

Шоу, яке залишить тепло у серцях

Організатори заходу зробили все, щоб максимально вирізнити концерт «СКАЙ» від минулих його заходів. І це вдалося зробити разом з симфонічним оркестром. Тож знайомі пісні гурту звучатимуть під класику.

Повірте, це зовсім інший формат, який не залишить жодну людину байдужою. Адже такий синтез здатен наділяти людину силою та енергію. Додайте до цього всього світлові ефекти, шалений вокал та, звичайно, генератори, ви отримаєте справжнє шоу, якому не страшна темрява.

До речі, цей концерт, як і багато інших заходів гурту, є благодійним – частина коштів буде передана на підтримку ЗСУ! Долучайтесь! 

Купити квитки

Топ-новина

Останні новини