«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 Оновлена версія сайту працює у тестовому режимі 

download 2022 03 12T083550.510 130123

Купити квитки

FREEZE. Льодове шоу вiд зiрок Цирк дю Солей

Запрошуємо на льодове шоу «Freeze» від зірок Цирку дю Солей у Києві

Долучіться до неймовірної події, яку створили артисти відомого на весь світ цирку «Cirque du Soleil», що має назву «Freeze». Це зимова казка-шоу, яка дозволить мандрувати світом фантазії й магії – саме те що треба у холодну пору. Тому подія буде цікавою та навіть корисною дітям і дорослим. Адже сьогодні дуже важливо отримувати позитивні враження.

Шоу відбудеться у Жовтневому Палаці 5 лютого і вже час купувати квитки, бо саме на цю подію багато охочих. Поспішайте, щоб вхопити можливість гарно провести день.

Важливо! Всі події Жовтневого Палацу організатори намагаються зробити максимально безпечними. Тому у випадку повітряної тривоги гостям запропонують перейти в укриття.

Про шоу «Freeze» 

«Freeze» - це синтез театру та цирку, де знайшлося місце фантастичному сюжету, акробатиці та мистецтву фігурного катання. Та вражає не тільки це, а як поєднується майстерність артистів зі світловими та інтерактивними ефектами. Вражають костюми та енергетика, передача інформації через колір, рухи, експресивність.

Історія «Freeze» - це про самопізнання та про втечу від реальності у світ фантазії. Ми запрошуємо і вас у цю пригоду – вам сподобається. 

Початок – о 14.00

Купити квитки

Топ-новина

Останні новини