«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 

 
 IMG 20220222 095233

24 грудня 2022 року Жовтневому палацу виповнилося 65 років!

Вітаємо усіх наших друзів з цією подією! З момента своєї відбудови та відкриття у 1957 році, Жовтневий Палац слугував українському народу!

У всі часи Жовтневий палац, а нині - Міжнародний Центр Культури і Мистецтв Профспілок України - був колискою україньского мистецтва, а за останні, дуже непрості роки - МЦКМ постійно підтримує українький народ в своїй боротьбі за Волю, Свободу та Незалежність нашої прекрасної України!

Ми, українці, та наш палац - пережили революції, карантин, а зараз у нас війна!

Але - весь цей час наші двері відкриті для глядачів, тому що коли повна зала в унісон вигукує "Слава Україні!" відчуваєшь силу єднання та нашу незламність!!

В тому є наша соціальна місія - підтримувати людей, дати можливість продовжувати відчувати себе Вільними, Сильними та Єдиними, в суперечь орді рабів!!!

Ми, колектив МЦКМ пишаємся причетністю до історії палацу та своїм особистим внеском в функціонування підприємства, а отже частиною нашої спільної Перемоги!!!

Попри всі потрясіння та негаразди останніх років - революції, карантин, лок-даун, а зараз ще й війну - МЦКМ "Жовтневий Палац" гостинно запрошує на нові заходи та вистави!
Адже треба жити далі, і все ж таки - хоч інколи радіти життю!
 
З вірою в Перемогу!
Слава Україні! Героям Слава!

Топ-новина

Останні новини