«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 

IMG 20231111 172745 09

Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України із самого початку повномасштабної війни росії проти України, регулярно проводить концерти на підтримку наших захисників, перераховує кошти на потреби ЗСУ.

Так, на благодійному концерті «З Україною у серці» з нагоди 65-річчя заснування Народного ансамблю народного танцю «Горлиця» - одного з найяскравіших та найвідоміших творчих колективів МЦКМ, увесь прибуток (257 тис грн.) було передано військовим.

Під час концерту глядачі також долучились до збору коштів на потреби представників громади села Гавронщина Макарівського району Київської області, які плетуть маскувальні сітки та кікімори для фронту. За ці гроші Палац закупив необхідну тканину і матеріали, а також спрямував гроші волонтерам, зокрема, для придбання парафіну для окопних свічок.

Про це розповів директор Жовтневого палацу Юрій Бобир.

Він зазначив, що протягом минулого року творчі колективи МЦКМ постійно брали участь у мистецьких подіях, які під час війни об’єднують і підтримують усіх нас. Серед них - виступ у центральній лікарні Охматдит для дітей, їх батьків та медиків, концерт на відкритті міжнародного проекту «Жінки. Фортеці. Перемоги» в Національному Історико-архітектурному музеї «Київська фортеця», відвідування військових частин та чисельні благодійні концерти на підтримку ЗСУ.

IMG 9ce81a894d5101f9cb5be0e8ca7e20c 09

За це артистам висловлюють велику подяку, як захисники вітчизни, так і волонтери.

А на початку листопада ц.р. колектив МЦКМ був відзначений знаком народної пошани “Хрест громадянських заслуг”. Ця нагорода надається тим цивільним, які тримають тил і своєю працею наближають перемогу України. Федерація профспілок України також привітала своїх колег з визнанням їх досягнень у галузі культури та щоденної кропіткої праці трудового колективу Жовтневого палацу на зміцнення духу українців, нашої віри у якнайшвидшу перемогу над жорстокою російською навалою.

- Отже, разом з громадянами України, з усіма спілчанами працюємо й надалі на допомогу тим, хто боронить нашу країну зі зброєю у руках, хто відстоює нашу свободу і незалежність та право бути  в Європейській родині, - сказав Ю.Бобир.

IMG 9bc613320e6e7180df07d14ae9461c50 V

ФПУ

Джерело:https://www.fpsu.org.ua/materialy/25472-kolektyv-mtskm-zhovtnevyi-palats-nash-obov-iazok-usima-sylamy-dopomahaty-zsu.html

Топ-новина

Останні новини