«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 Оновлена версія сайту працює у тестовому режимі 

19052222 12 280423 98 56 44 22

Грандіозний концерт в Жовтневому палаці . 

15 травня 2023 року у МЦКМ відбудеться Благодійний концерт до Дня матері. Святковий концерт до Дня матері має неймовірний склад учасників.

Так, в ньому беруть участь відомі актори - Ольга Сумська, Віталій Борисюк та Анатолій Гнатюк. Співачки Алла Кудлай, Ауріка Ротару, Оксана Пекун та Ніна Мирвода порадують вас своїми шлягерами. Композитор і піаніст-віртуоз Євген Хмара підкорить залу своєю майстерністю.  Епатажний Дмитро Коляденко завжди знає, як та чим здивувати публіку. Михайло Грицкан співає на трьох мовах, а його пісні належать самим різноманітним жанрам.

 

Також у концерті братимуть участь: Олександр Яременко, Сергій Мироненко, Андрій Князь, Влад Булах, Валерій Юрченко, Олександр Кварта. Перед публікою виступлять ансамбль танцю “Щасливе дитинство”, гурти “Гетьман”, “Фристайл”, “Діти Фристайла”.

Онлайн трансляцію концерту забезпечує національний онлайн-кінотеатр “Світ ТіВі”.

"На нашу думку День матері важливо святкувати саме зараз, під час війни, бо це свято про повагу і шану, про те, що досвід жінок варто робити видимим, усіляко висвітлювати, заохочувати й підтримувати, - вважають у адміністрації МЦКМ. - Українські мами всіма силами наближали або наближають Перемогу. Вони — мами своїх синів та доньок. Є або були. І народжували дітей аж ніяк не для того, щоби їх перемолола своїми жорнами війна. Тож глядачами на цьому концерті будуть саме наші мами".

Квитки тут

Концерт відбудеться 15 травня 2023 року о 17-00.

МЦКМ

Топ-новина

Останні новини