«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 Оновлена версія сайту працює у тестовому режимі 

IMG c0d8a77a27bc539a7c6e0b372d7e47b7 V

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, коли радянські війська були виведені з території Афганістану, і закінчилась війна тривалістю  майже 10 років. Вона залишила страшні наслідки для України. Не повернулися додому з війни 3360 воїнів,з них 3280 загинуло, а 80 пропало безвісти чи потрапило в полон.

Ми висловлюємо слова глибокої поваги до тих військових, кому випало виконувати свій громадянський та військовий обов'язок у “гарячих точках” планети - брати участь у локальних війнах та врегулюванні воєнних конфліктів. 

12 лютого 2023 року творчі колективи Міжнародного центру культури та мистецтв профспілок України "Жовтневий палац" та Центрального Будинку офіцерів Збройних Сил України завітали в одну з військових  частин з концертом, присвяченим  пам’ятній даті - 15 лютого, яка відлунням озивається у наших серцях з 1989 року.

В програмі взяли участь: Народний ансамбль народного танцю “Горлиця”, художній керівник Віталій Гурський, народний ансамбль народної пісні і танцю “Громиця”, художній керівник Євген Пихтін, співачка Віра Шкода, звукорежисер Максим Майборода, ведучий радіо “Армія FM”, журналіст,  співак – Нікіта Гросс, артистка та ведуча – Валерія Бойко та ін.

 IMG 197d5bc2b9bcbfed15eef6f32e7cec3d V

МЦКМ

Топ-новина

Останні новини