«ЖОВТНЕВИЙ  ПАЛАЦ» 
Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України

 Оновлена версія сайту працює у тестовому режимі 

 
Band Dialog 1280x524 2512209
 
На сцені Жовтневого 24 грудня 2022 р. відбувся  дитячий мюзікл "НОВОРІЧНИЙ КІПІШ"- це яскрава, захоплююча та інтерактивна новорічна пригода для всієї родини.
 
Тут звичайні діти, об'єднавшись в одну творчу команду, з досвідченими артистами різних жанрів, відправляться на пошук спільної мрії. На них чекає незвичайна подорож і безліч пригод: яскраві казкові персонажі, багато сюрпризів, усмішок та найтепліших емоцій. Саме те, чого зараз не вистачає кожному з нас.
 
А найголовніше - дитячий мюзікл має благодійну мету. Наші юні артисти-діти самостійно прийняли рішення ,що частину від продажу квитків вони відправлять на «Тепло для котиків ЗСУ» - це волонтерська спільнота, яка виготовляє окопні свічки для військових. Подаруємо разом тепло для наших захисників і захисниць, а разом з тим передамо їм частинку тепла і шани дитячих сердець.❣️
 
Влаштуйте, у цей казковий передноворічний час, дитині і собі справжній "НОВОРІЧНИЙ КІПІШ". Будьте впевнені, що найзаповітніші мрії і бажання наших дітей обов'язково здійсняться. Тим паче ,що в кожного з них на цей рік одна, спільна і велика мрія!
 
 
МЦКМ

 

Топ-новина

Останні новини